Bukmacherskie fora to ciekawe miejsca, w których można dowiedzieć się wielu rzeczy, szczególnie kiedy interesujemy się zakładami bukmacherskimi. Jednakże oprócz zwykłych forum, możemy niekiedy usłyszeć o ,,zamkniętych forach bukmacherskich” – co to takiego? W dzisiejszym artykule postaramy się wam to przybliżyć.

Zamknięte fora bukmacherskie– coś o czym każdy typer powinien wiedzieć

Oddział zamknięty – niekoniecznie chodzi nam o psychiatryk?

Bukmacherskie fora zamknięte to miejsca, gdzie spotykają się wyłącznie najlepsi gracze, którzy częściej wygrywają niż przegrywają na zakładach bukmacherskich, oraz znają taktyki obstawiania, o które nowsi gracze zakładów bukmacherskich by się pozabijali, aby je poznać. Bardzo mało osób może dostać się do takich forów. Oczywiście trzeba tu również pomyśleć o tym, że ci ludzie nie są niestety do końca normalni, z racji tego że spędzanie takich ilości czasu na zakładach bukmacherskich nie wpływa najlepiej na ich zdrowie, przez co nie zawsze zachowują się oni racjonalnie.

Ale za to są świetni w obstawianiu zakładów bukmacherskich. Ale zanim powiemy wam o reszcie, musimy wam również opowiedzieć o ,,normalnych” forach bukmacherskich. Na takich forach możemy znaleźć osoby, które typują dosłownie ,,od zawsze’’ jak i ludzi którzy jedyny kontakt z bukmacherką mieli jedynie przez zarejestrowanie konta. Jeśli chodzi zaś o samą wiedzę, to oczywiście musimy pamiętać o tym, że pojawia się ona za pomocą ludzi na tych forach, oraz przez ludzi jest również wykorzystywana (być może i też przez was) do tego, aby ulepszać style typowania. Pragniemy jednak tutaj zauważyć, że musimy myśleć również o tym, że prawdopodobnie bukmacherzy również posiadają ludzi którzy obserwują takie fora, z racji tego że tak naprawdę do większości for bukmacherskich każdy ma dostęp, a jeśli zaś chodzi o fora zamknięte, to tylko niewielka ilość osób jest się w stanie do nich dostać.  

Czy na zamknięte fora łatwo się dostać?

Oczywiście, jest to możliwe, ale nie będzie to oczywiście łatwe. Jak wiadomo każdy, kto jest w czymś dobry, boi się tego, aby nikt nie poznał jego sekretu, dlatego osoby w takich grupkach są ogarnięte paranoją. Dlatego też fora zamknięte są bardzo hermetycznymi środowiskami, przez co bardzo ciężko się na nie dostać. Wiadomo, nikt nie chce na swoim forum mieć szpiega, który by udostępnił ich taktyki bukmacherom,nieprawdaż? Każda firma bukmacherska chciałaby mieć takiego ,,szpiona” no ale z racji tego że ciężko się na takie fora dostać, jest to na szczęście prawie niemożliwe. No ale wróćmy do tematu, aby dostać się na fora zamknięte, musimy sobie najpierw wyrobić reputację wśród innych graczy, nie mówiąc już o tym że sami musimy być wybitnymi typerami. Jest oczywiście sposób, aby się dostać na fora zamknięte, ale to wymaga posiadanie kogoś jako znajomego który już jest na takiej grupie, jednakże później będzie nam przez to ciężej uzyskać zaufanie naszych nowych znajomych, z racji tego że tak naprawdę nikt nas tam nie zna, a każdy boi się, że tak naprawdę będziemy szpiegować dla bukmachera zamiast starać się wymieniać typami bukmacherskimi.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawianie tenisa w bukmacherce
Następny artykułPoradnik dla nowych graczy zakładów bukmacherskich
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.