Każdy z typerów wie co to zakłady akumulowane. Wie jak je obstawiać i ile są one warte. Dzisiaj postaramy się wam jeszcze bardziej przybliżyć temat właśnie zakładów AKO. Tak więc zaczynajmy!

Betfan – co warto wiedzieć o tym legalnym bukmacherze?
Zakłady akumulowane – podstawowe informacje

Ogromne wygrane

Akumulowane zakłady mają kolejny bardzo duży plus, a mianowicie, że można wygrać bardzo wiele pieniędzy za niewielki wkład finansowy. Prosty przykład, wkładasz w zakład 10 zł, a możesz liczyć na wygraną rzędu nawet 1000 zł. Naturalnie pod warunkiem, jeśli wszystkie zakłady akumulowane i twoje typy zostały perfekcyjnie obstawione i nie było żadnego błędu w danym zakładzie.

sts bonus betgames bez depozytu
Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Potężne emocje

Emocje jakie nam towarzyszą podczas oglądania meczów z postawionym zakładem AKO jest nie do opisanie. Nie wspominając o tym gdy już widzimy, że nasz zakład bukmacherski sięga wygranej i wraz z ostatnim meczem nasze emocje są nie do opanowania. Chyba każdy z was przyzna, że emocje podczas takiego wydarzenia, gdy w powietrzu wisi duża kasa są nie do opisania. Tak więc, emocje jakie towarzyszą przy zakładach AKO z pewnością należą do jedne z lepszych.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak wszędzie i tu są haczyki

Wadą zakładów akumulowanych jest to, że nie można łączyć kuponów z tego samego wydarzenia. Chodzi o to, że nie można obstawiać drużyny która jednocześnie wygra i przegra. Tak więc, jeśli chcesz wygrywać na zakładach bukmacherskich to nie powinieneś obstawiać zakładów akumulowanych, gdyż one z pewnością tak łatwo nie przyniosą zysków. W przypadku nawet paru gier szansa na zdobycie satysfakcjonującego wyniku jest mocno ograniczona prawdopodobieństwem, więc szanse na wygraną są bardzo małe. Tak więc, jeśli chcesz cokolwiek zarabiać na zakładach, to powinieneś skupić się na typowaniu solo. Zakłady akumulowane mogą być denerwujące, a na pewno już gdy kursy są bardzo małe. No, ale jeśli i tak chcesz obstawiać tego typu zakłady to musisz być przygotowany na częste porażki. Nawet profesjonaliści sobie odpuszczają grę na tych zakładach, bo wiedzą, że szanse na wygraną są znikome.

Poprzedni artykułBetfan – co warto wiedzieć o tym legalnym bukmacherze?
Następny artykułJak poprawnie zacząć granie u bukmachera?
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.