Znudziło ci się obstawianie wciąż tych samych lig piłkarskich i szukasz jakiejś odskoczni od codziennego typowania? Może jesteś ekspertem z niższych lig i więcej wiesz na temat rozgrywek niższego, lokalnego szczebla niż tych pokazywanych przez czołowe stacje telewizyjne? W forBET masz okazję połączyć przyjemne z pożytecznym korzystając z promocji przygotowanej na rozgrywki IV ligi.

obstawianie 4 ligi polskiej w forbet
Forbet oferta obstawiania 4 ligi Polskiej

Zakład bez ryzyka na IV ligę

Jest to dokładnie rzecz biorąc zakład bez ryzyka w ramach którego wystarczy postawić 4 zdarzenia na kuponie pochodzące z oferty forBET IV ligi warmińsko-mazurskiej z założeniem, że każde zdarzenie na kuponie będzie miało kurs minimum 1,25 a stawka zakładu wyniesie 39 złotych. Jeśli postawiony przez nas w ten sposób kupon okaże się przegrany bukmacher zwróci nam stawkę zakładu w postaci bonusu, który będzie podlegał wymaganiom obrotu standardowym dla forBET, a dokładnie – obrót czterokrotny po minimalnym łącznym kursie 2,00 (oraz 1,20 dla pojedynczych zdarzeń na kuponie AKO). Czas na wykonanie obrotu to 30 dni od momentu aktywacji.

Jak można ocenić powyższą promocję? Z pewnością jest to ciekawe rozwiązanie dla pasjonatów, miłośników niższych lig i patrząc na ofertę pod tym kątem – można ją z powodzeniem takim osobom polecić. Promocja sama w sobie jest również dobrym popularyzatorem rozgrywek IV ligi, o których przecież statystyczny Kowalski nie ma większego pojęcia.

Biorąc pod uwagę fakt, że wymagania konieczne do spełnienia nie są wygórowane, nawet nie mając większego pojęcia o IV lidze warto z takiego zakładu bez ryzyka skorzystać. Nawet grając maksymalnie bezpiecznie (po najniższych wymaganych kursach) istnieje wprawdzie ryzyko, że kupon okaże się nietrafiony, jednak jest to ryzyko na poziomie akceptowalnym, a 100% zwrot stawki (nawet w postaci bonusu) nie trafia się często w promocjach bukmacherskich dlatego też powyższa oferta bukmachera Forbet zasługuje z pewnością na bliższą uwagę, nawet jeśli sami nie mamy pojęcia o IV lidze możemy przecież z powodzeniem skorzystać z porady znajomych specjalizujących się w obstawianiu niższych lig.

Poprzedni artykułKtóry Polski bukmacher ma najlepsze kursy?
Następny artykułCzy obstawianie meczu u bukmacherów zwiększa emocje podczas jego oglądania?
Zakłady bukmacherskie w Polsce rozwijają się w bardzo szybkim tempie. Obecnie kilkunastu bukmacherów online rywalizuje między sobą o graczy oferując im co raz lepszą ofertę zakładów, ciekawsze promocje i bonusy za darmo, a także wyższe kursy.