Piłka nożna to sport, który interesuje mnóstwo osób na całym świecie. Część z nich jeździ za swoimi idolami, dopingując ich na różnych rozgrywkach, innym wystarczy czas spędzony przed telewizorem i obejrzenie meczów lub rozgrywek sportowych wraz z rodziną, czy najbliższymi znajomymi. Są też osoby, które decydują się na aktywne uprawianie tego sportu. W końcu gry zespołowe potrafią mocno wpłynąć na poprawę kondycji, sylwetki, a także lepsze samopoczucie.

Z jakiego powodu lepiej jest oglądać mecze online zamiast na żywo?

Na meczach w internecie można również zarobić

Można tego dokonać na kilka sposobów. Nie trzeba być sportowcem, czy trenerem, ani bezpośrednio angażować się np. w promocję zawodników. Sposobem na życie może być też dziennikarstwo sportowe. Niektórzy z kolei wybierają obstawianie tego sportu, ale o tym później. W końcu mecze online to dość osobliwe hobby.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Piłka nożna

Nietrudno się domyślić, że najchętniej oglądanym sportem w internecie jest piłka nożna. Jest to również najpopularniejszy sport na świecie, mający największą oglądalność. Oglądanie meczów piłkarskich cieszy się sławą ze względu na wiele możliwości, jak to robić. Możemy to robić za pomocą telewizji, internetu, bądź też udać się na spotkanie piłkarskie. Ponadto, piłce nożnej towarzyszy wysoki ładunek emocjonalny. Warto zauważyć, że jest to dyscyplina, w której łatwiej o niespodzianki niż w przypadku siatkówki, koszykówki, czy hokeja.

Dlaczego lepiej jest oglądać mecze w internecie od meczy na żywo?

Ponieważ dzięki temu, możemy śledzić statystyki i zapoznać się ze specyficznymi sytuacjami, które mogą nam na przykład pomóc z zakładami bukmacherskimi. Szansa na zwycięstwo zwiększa się w przypadku roszad, np. zatrudnienia nowego trenera. Jest to tzw. efekt nowej miotły, który działa w wielu przypadkach. Spore możliwości daje nam też sytuacja, gdy zespół zapewni sobie mistrzostwo lub awans z grupy na większym turnieju albo przygotowuje się do meczu turniejowego. Wtedy na boisku pojawia się wielu rezerwowych, co oznacza, że zwiększa się szansa na niespodziewany wynik i porażkę faworyta. Warto też obserwować, czy najbardziej wartościowi zawodnicy nie notują obniżki formy albo nie mają kontuzji. Jeśli tak się dzieje, to również jest większa szansa na zwycięstwo i można sporo ugrać na typowaniu tego rodzaju spotkań.

Czy na tym możemy zarobić?

Tak naprawdę style obstawiania zależą wyłącznie od was. Jedni obstawiają seriami, inni kilka typów na raz w różnej kategorii, a jeszcze inni, nawet kilka sportów na raz (i to albo są ludzie kompletnie niedoświadczeni, albo też najwięksi ,,wymiatacze” jeśli chodzi o bukmacherkę). No ale na starcie najlepiej mieć własny plan, oraz obstawiać tylko jeden sport, na przykład właśnie piłką nożną. Dobrym sposobem na zaczęcie obstawiania jest planowanie ,,na przód” – czyli po prostu zaplanowanie obstawienia trzech-czterech typów bukmacherskich na przyszłość. Taka taktyka pozwoli nam na zdobycie doświadczenia, ale jednocześnie musimy pamiętać o tym, aby nie obstawiać zbyt ,,wielkich pieniędzy” z racji tego że dopiero co startujemy, a skoro to robimy – to lepiej nie obstawiać na start pół naszego majątku, czyż nie?


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPorady dla tych, co zaczynają typować zakłady!
Następny artykułTypy sportowe online – jak zacząć je obstawiać?
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.