Przypadki chodzą po ludziach, więc przy zakładaniu konta może coś pójść nie tak i za jakiś czas zadzwoni do nas obsługa klienta danego bukmachera, i poprosi o zweryfikowanie naszych danych. Jak sobie z tym poradzić? O tym opowiemy wam już za moment!

Weryfikacja konta u bukmachera – co zrobić jeśli się nie uda?

Co zrobić jeśli przydarzy się nam taka sytuacja?

Przede wszystkim nie panikować, ponieważ najlepszą metodą na rozwiązanie problemu jest wyjaśnienie sprawy poprzez rozmowę z obsługą klienta danego bukmachera. Kiedy już upewnimy się co do tożsamości osoby która do nas dzwoni, wystarczy że opiszemy wszystkie okoliczności i wtedy zapewne dowiemy się, co właściwie się stało. Jeżeli nie mieliśmy zamiaru oszukać danego bukmachera, to prawdopodobnie weryfikacja konta u bukmachera nie przebiegła pomyślnie z kilku powodów:

– dokument tożsamości stracił ważność

– posiadacie już konto u tego bukmachera, ale o tym zapomnieliście

– korzystacie z internetu w miejscu publicznym, gdzie zabezpieczenia nie są najlepsze

Nie starajcie się komplikować sprawy a po prostu zapytajcie drugą stronę o możliwe rozwiązania. Pamiętajcie, że w tych firmach też pracują ludzie, którzy znają życie i są przeszkoleni do tego, by pomagać w konkretnych momentach. W końcu błędne weryfikacje danych to codzienność pracowników obsługi klienta. Dlatego też nie należy się tego bać – a im szybciej załatwicie tą sprawę, tym lepiej dla was!

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

A co jeżeli chcemy założyć konto bez weryfikacji naszych danych?

Konto tymczasowe można założyć u takich bukmacherów jak Totalbet, STS, bądź LV BET. Pamiętajcie jednak o tym, oprócz tego, że nie będziecie mogli odebrać bonusów na start, to jeszcze wasze konto ulegnie dezaktywacji po jakimś czasie – no chyba że w tym czasie podacie i zweryfikujecie swoje dane u wybranego przez was bukmachera.

Czasami taki telefon to próba wyłudzenia danych

W dwudziestym pierwszym wieku, niemalże wszystko jest poddawane cyfryzacji, dlatego też na każdym kroku narażani jesteśmy na różnego rodzaju oszustwa online przez przestępców bądź oszustów którzy chcą ukraść nasze dane. Jeżeli chcecie chronić się przed podejrzanymi rozmowami oraz kradzieżą danych, zawsze zwracajcie uwagę, kto i dlaczego potrzebuje informacji na wasz temat. Jeżeli na każdym kroku będziecie wykonywać posłusznie wszystkie polecenia, dane wam po drugiej stronie słuchawki, staniecie się łatwym celem – dlatego też jeśli ktoś podaje się za pracownika biura obsługi klienta – najpierw poproście o jakąś formę identyfikacji, że to co mówi jest prawdą.

Co jeśli nie mam dowodu?

Jeśli nie jesteście obywatelem Polski, to z tym problemem mimo to nadal można sobie poradzić. Przypominamy, że typowanie zakładów w naszym kraju przeznaczone są jedynie dla osób, które mają ukończone 18 lat. Obcokrajowcy także nie mogą rejestrować się w polskich portalach do obstawiania, ponieważ nie posiadają dowodu osobistego. W tym wypadku takie osoby mogą po prostu skorzystać z bukmacherskich punktów naziemnych.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzemu w naszym kraju tak mało jest opcji gry w pokera online?
Następny artykułJak grać w pokera online legalnie w 2020 roku?
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.