Obstawianie wyników wydarzeń sportowych to według badań jedne z najbardziej emocjonujących zajęć. Jeżeli chciałbyś poszerzyć swój budżet w łatwy i szybki sposób to zakłady sportowe są najlepszą opcją. Ten krótki poradnik wam pokaże wam, jak zacząć grać na typach online!

Typy sportowe online – jak zacząć je obstawiać?

Od czego musimy zacząć?

Pamiętaj, że obstawianie typów online przez osoby nieletnie jest zabronione prawnie. Musisz również posiadać własny rachunek bankowy. Oczywiście nie jest to wymagane, ale jeżeli chcemy wypłacać i wpłacać środki pieniężne warto zadbać o indywidualne konto bankowe. Wtedy nikt nie będzie miał dostępu do naszych transakcji. Kolejny krok to założenie konta. Można to zrobić na dwa sposoby: odwiedzić stacjonarny punkt bukmacherski, wypełnić formularz, okazać dowód tożsamości i dokonać pierwszego zakładu lub wejść na oficjalną stronę internetową bukmachera i wypełniając odpowiedni formularz założyć konto. Minusem tej operacji jest to, że w celu potwierdzenia tożsamości wymagane jest przesłanie skanu dowodu osobistego, zarówno awersu jak i rewersu. Po weryfikacji i otrzymaniu maila aktywacyjnego możemy cieszyć się grą.

Legalny bukmacher – który?

Na obecną chwilę na polskim rynku działa około 18 legalnych bukmacherów. Każdego z nich oprócz indywidualnej oferty sportowej, wysokości kursów i szaty graficznej wyróżnia zarówno aplikacja mobilna jak i nowoczesna strona internetowa. Jeżeli decydujemy się na konkretnego bukmachera warto zapoznać się z siecią punktów stacjonarnych tego przedsiębiorstwa w najbliższej okolicy. Aby w łatwy sposób móc dojechać w przypadku np. wykonywanych prac serwisowych przy aplikacji mobilnej lub stronie internetowej.

Gdzie możemy obstawiać?

Jeżeli chodzi o lokalizację – do wyboru są dwie. Pierwsza to tradycyjne lokale stacjonarne, które znajdują się w każdym dużym mieście i polegają na wypełnieniu interesujących nas wydarzeń i zatwierdzeniu typów przez pracownika znajdującego się na miejscu. Miejsca takie bardzo często wyposażone są w telewizory oraz rozpiski wielu meczów, które klient może uwzględnić. Druga metoda jest o wiele bardziej dostępna i wygodniejsza, ponieważ zakładu dokonuje się poprzez stronę internetową. Gracz zakłada swoje konto, podaje potrzebne dane i może zacząć obstawiać.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Temat tego jak obstawiać jest nieco szerszy, ponieważ typów zakładów znaleźć można u opisywanych firm mnóstwo. Najprostszy z nich można opisać na przykładzie meczu pomiędzy dwiema drużynami. Jednakże jest to już temat na zupełnie nowy i inny poradnik, który przedstawimy wam już za niedługo!

Czasami ktoś może próbować nas oszukać

W dwudziestym pierwszym wieku, niemalże wszystko jest poddawane cyfryzacji, dlatego też na każdym kroku narażani jesteśmy na różnego rodzaju oszustwa online przez przestępców bądź oszustów którzy chcą ukraść nasze dane. Jeżeli chcecie chronić się przed podejrzanymi rozmowami oraz kradzieżą danych, zawsze zwracajcie uwagę, kto i dlaczego potrzebuje informacji na wasz temat. Jeżeli na każdym kroku będziecie wykonywać posłusznie wszystkie polecenia, dane wam po drugiej stronie słuchawki, staniecie się łatwym celem – dlatego też jeśli ktoś podaje się za pracownika biura obsługi klienta – najpierw poproście o jakąś formę identyfikacji, że to co mówi jest prawdą. Dzieje się tak, kiedy na przykład bukmacher chce zweryfikować nasze dane.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZ jakiego powodu lepiej jest oglądać mecze online zamiast na żywo?
Następny artykułLegalni bukmacherzy a Polacy – czy są oni lepsi od zagranicznych?
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.