Rankingi rankingami, ale rok 2020 już powoli się kończy – i to dzięki bogu, ponieważ nie był to dobry rok – zarówno dla graczy, jak i dla właścicieli firm bukmacherskich. Dlatego też nie przedłużając – porozmawiajmy sobie o tym, który bukmacher według nas najlepiej się sprawdził w tym roku!

Ranking bukmacherów na końcówkę 2020 roku

Którego buka byście wybrali?

To pytanie, które często usłyszysz wśród osób zainteresowanych zakładami sportowymi. Ale o tym później. Zanim zaczniesz pisać, najlepiej jest znaleźć forum lub grupę specjalizującą się w zakładach sportowych. Gracze często pomagają sobie nawzajem i polecają renomowane strony bukmacherskie z wysokimi ofertami i kursami. Lub sugerują nie obstawianie u firm, które są nieuczciwe, niewypłacalne lub na przykład nie złożyły wniosku o licencję na legalizację swojej działalności. Jednakże nie przedłużając – przejdźmy do rankingu!

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

1 Bukmacher Fortuna

Legalny bukmacher Fortuna, po Totolotku i STS, może być największym bukmacherem w Polsce. Co ważne, jest to pierwsza gra w Polsce, która oferuje swoim użytkownikom możliwości obstawiania online oraz w czasie rzeczywistym. Na uwagę legalną firmę bukmacherską Fortuna zasługuje doskonały bonus powitalny, który jest najwyższym zakładem bez ryzyka na rynku. Bogactwo oferty jest również różnicowane przez zakłady specjalne. Dużym atutem będą najlepsze transmisje na żywo i profesjonalne aplikacje mobilne na polskim rynku radiowym. Na koniec warto podkreślić, że kursy bukmacherskie są bardzo wysokie, przeważnie przewyższające oferty innych bukmacherów.

Na stronie legalnej firmy bukmacherskiej Fortuna wyróżniona jest specjalna etykieta Fortuna Klub Plus. W ramach „obszaru działania” mamy dostęp do bardzo przejrzystego forum, na którym możemy poprosić o pomoc w przypadku pytań dotyczących niektórych zakładów oraz kursów. Ponadto jako członek Fortuna Klub Plus przez cały rok możemy brać udział w zawodach Typer Championship.

2 STS

Star-Typ-Sport (STS) to największa legalna firma bukmacherska w branży zakładów sportowych. Firma podała na swojej stronie internetowej, że ma 48% udziału w polskim rynku legalnych firm bukmacherskich. Bukmacherzy mogą potwierdzić swoją pozycję na rynku poprzez listę sponsorowanych przez siebie drużyn sportowych i organizacji. Jesteśmy tutaj, aby porozmawiać itp. o PZPN (STS jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej), KSW, Jagielonia Białystok i drużyny eSports.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

3 Betclic

Legalna firma bukmacherska Betclic weszła niedawno na polski rynek. Ten legalny bukmacher oferuje wysokie kursy i wiele opcji. W dyscyplinach sportowych możemy znaleźć inne narciarstwo alpejskie lub żeglarstwo, a także obiekty specjalne, miejsca rozrywki i miejsca polityczne. Korzystając z bukmachera betclic, możesz dodać świetną aplikację mobilną, która działa szybko i jest tworzona z dbałością o każdy szczegół. Ponadto Betclic zapewnia również atrakcyjne usługi w zakresie gier losowych na żywo i profesjonalnych transmisji na żywo. Po zarejestrowaniu się w tej legalnej firmie bukmacherskiej możesz oglądać piłkę nożną, tenisa, koszykówkę, hokej, piłkę ręczną i siatkówkę.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak obstawiać zakłady akumulowane? – Poradnik dla początkujących
Następny artykułRanking bukmacherów – dlaczego gracze z nich korzystają?
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.