Tak naprawdę takie rankingi bukmacherskie mogą dotyczyć wielu rzeczy – od promocji bukmacherskich, do samej opinii o bukmacherach. Z drugiej strony nie są to jedyne kryteria, które przewodzą rankingom bukmacherskim, dlatego też dziś przedstawimy ci, dlaczego gracze lubią korzystać z rankingów bukmacherskich!

Ranking bukmacherów – dlaczego gracze z nich korzystają?

Co jest brane pod uwagę, przy tworzeniu rankingów?

Oczywiście na początku była to liczba promocji bukmachera, ale eksperci nie tylko biorą pod uwagę liczbę. Zwracają również uwagę na warunki promocji. Dlatego okazuje się, że bukmacherski bonus powitalny, który dobrze wygląda, ma wyjątkowo surowe warunki. Może to oznaczać, że skorzystanie z takich sugestii byłoby bardzo niekorzystnym wyborem. Dlatego wysokiej jakości rankingi zakładów sportowych są przydatne na wiele sposobów. W końcu firma, która świadczy usługi od dłuższego czasu, jest oceniana jako najlepsza firma, a użytkownicy nigdy nie będą narzekać. Największa niepewność dotyczy zakładów oferowanych przez firmy, które niedawno weszły na rynek. Podmioty te nie mogą nawet zostać uwzględnione w rankingu takich bukmacherów, zanim udowodnią klientowi swój należny status.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Kto tworzy najlepsze rankingi?

To normalne, że oceny pracy firm bukmacherskich powinien prowadzić ktoś, kto rozumie branżę. Dlatego najlepiej jest wybrać taki typ serwisu, który jest zarządzany tylko przez profesjonalistów. Ważne jest, aby zweryfikować doświadczenie w tej branży. Myślę, że zgadzasz się z tym, że serwisy zajmujące się tematyką bukmacherską mogą znać tę wiedzę, prawda? Dlatego nie ma nic złego w wyszukiwaniu recenzji na odpowiednich stronach internetowych.

Wiele osób nawet o tym nie pomyślało, ale ważna jest również niezależność. Witryna takiego kalibru przecież może być sponsorowana przez niektórych bukmacherów. Oczywiście poglądy konkretnego bukmachera internetowego mogą nie być całkowicie obiektywne. Dlatego najlepiej jest podjąć decyzję w witrynie, która tego nie robi, lub w stosunkowo małej witrynie.

Inne opcje na znalezienie wiadomości o bukmacherach

Oczywiście w Internecie istnieją również różne fora bukmacherskie. Tutaj możesz zadawać pytania doświadczonym uczestnikom gier online. To zdecydowanie lepszy wybór, ponieważ możesz zadawać pytania mieszkającym tu ludziom. Jednakże przed tym, jak wykorzystasz te informacje, spróbuj je zweryfikować, zanim uznasz je za prawdziwe.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy na dłuższą metę, warto jest z nich korzystać?

Oczywiście, że tak. W końcu legalni bukmacherzy co jakiś czas zmieniają swoją ofertę, więc nie powinno dziwić cię to, że co jakiś czas wypuszczane są nowe oferty. Dlatego też warto jest wykorzystać czasem rankingi z polecanych stron o tematyce zakładów bukmacherskich, ponieważ w taki sposób nigdy nie będziesz zaskoczony, jeśli pojawi się jakiś nowy i ciekawy bonus bukmacherski.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułRanking bukmacherów na końcówkę 2020 roku
Następny artykułLimity bukmacherskie – czym one są?
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.