Bukmacherka nie jest prostym zajęciem. Codziennie zapewne jakiś procent naszego społeczeństwa traci swój majątek na zakładach bukmacherskich, ale również na nich go zyskuje. Jeśli jednak trafiliście na tą stronę i czytacie ten artykuł, to zapewne chcecie się dowiedzieć nieco więcej, jak taką fortunę zyskać, czyż nie?

Porady dla tych, co zaczynają typować zakłady!

Wielkie pieniądze zmieniają ludzi

Kiedy ktoś wygrywa sporą ilość pieniędzy (nie każdy oczywiście) zaczyna nagle uważać, że stał się wreszcie ,,kimś” przez co najczęściej taka osoba uważa, że jest to dobry moment aby wyrzucić z siebie wszystko to, co trzymali negatywnego w sobie w stosunku do żony/męża/szefa etc. Jeśli nasz szczęśliwiec, wyrzucił już wszystko co mu leżało ,,na wątrobie”, czas się przecież zabawić. Sodówka już tak mu mocno uderzyła do głowy, że na przykład jest już w trakcie kupna luksusowego domu, bądź rezerwacji wakacji na Majorce dla VIP-ów, w końcu teraz świat należy do naszego szczęściarza! No ale po jakimś czasie, jeśli nasz ,,wygrany” nie opamięta się, to zapewne jego środki z wygranej się skończą, a on zostanie z niczym.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Czas lekko zmienić temat – Internet vs punkty bukmacherskie

Prawdopodobnie każdy Europejczyk korzystał kiedyś z internetu, a jeśli chodzi zaś o witryny bukmacherskie, to można korzystać z nich zarówno z laptopa gdzieś na prowincji, bądź w domowym zaciszu przy naszym komputerze, a ostatnio nawet i z inteligentnego telewizora. Jeśli zaś chodzi o porównanie ich do punktów naziemnych, to plusem tej opcji na pewno jest to, że witryny internetowe legalnych polskich bukmacherów są dostępne przez prawie cały rok (nie licząc dni w których są przeprowadzane modernizacje stron). Jeśli chodzi o plusy stacjonarnych punktów bukmacherskich, to jeden z nich to na pewno to, że w takich miejscach gotówkę otrzymujemy niemalże natychmiast po wygranym typie bukmacherskim, jeśli zaś chodzi o witryny bukmacherskie, to po wygranej jedyne co zobaczymy to po prostu większa liczba numerków na ekranie – taka średnia perspektywa, czyż nie?

Bonus bukmacherski – wykorzystaj go!

Tak naprawdę, to można cały czas być ,,początkującym graczem” u bukmachera. Pytacie się, jak to zrobić? To proste, wystarczy że założycie nowe konto u bukmachera, u którego jeszcze nie typowaliście, z racji tego że aktualnie na Polskim rynku jest ich aż 16 (i ta liczba cały czas rośnie). Jeśli jednak jesteśmy ,,nowi-nowi” (czyli wiecie, totalnie zieloni) to wybranie odpowiedniego bukmachera powinno być dla nas priorytetem. Taki bukmacher w końcu może nam zaproponować odpowiednie bonusy – takie jak na przykład freebet bukmacherski, zakład bez ryzyka, czy też zakłady bez depozytu. No dobrze, jak już wcześniej wspominaliśmy, możemy się zdecydować to założenie konta u trzech najlepszych bukmacherów, (po naszym głównym wyborze) dzięki czemu bonusy za rejestrację się potroją. Oczywiście nie jest to wcale nielegalny proceder – w końcu w naszym kraju mamy wolny rynek.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDlaczego warto jest obstawiać e-sporty u STS?
Następny artykułZ jakiego powodu lepiej jest oglądać mecze online zamiast na żywo?
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.