Co tu dużo mówić – początki zawsze są trudne, i nieważne czy mówimy tutaj o sporcie, nowym hobby, czy o pracy. Aby być w czymś dobrym – trzeba po prostu to ,,wyćwiczyć”. Oczywiście każdy z nas ma jakiś ukryty talent – który odkrywa kiedy zaczyna robić coś nowego (być może macie taki talent do bukmacherki – kto wie) ale są to pojedyncze przypadki. Dlatego też – mamy dla was poradnik, który pomoże wam zacząć obstawiać u bukmachera!

Poradnik dla nowych graczy zakładów bukmacherskich

Pamiętaj! – baw się a nie stresuj!

Wiele osób, robiąc coś nowego ,,dla siebie” – czuje radość i podniecenie, jednakże po dłuższej chwili, to uczucie zanika a pojawia się frustracja. Niektórzy zauważają to szybciej – niektórzy wolniej, ale najważniejsze jest to, aby zadać sobie pytanie – ,,skoro mnie to denerwuje – dlaczego to robię?”. Naturalnie pierwszą odpowiedzią jest ,,bo mi to sprawia przyjemność” – ale z drugiej strony musimy spojrzeć na to wszystko ,,z boku” z racji tego że w pewnym momencie minusy mogą zacząć przeważać plusy. Piszemy o tym, ze względu na to, że ,,wypalić” się jest bardzo łatwo, a przecież chcemy – oprócz czerpania korzyści materialnych, się bawić! No ale przejdźmy już do tematu głównego!

Legalnych bukmacherów z roku na rok się przybywa, chociaż, kiedy Ministerstwo Finansów ogłosiło nowelizację ustawy hazardowej, wszystkie firmy bukmacherskie (które chciały oferować zakłady wzajemne w Polsce) musiały zacząć się starać o specjalną licencję na obrót zakładami wzajemnymi. Pierwszą firmą bukmacherską która tą licencje otrzymała – to STS. Zaraz po nich dołączyła się Fortuna i tak naprawdę do dzisiaj lista się powiększa. Niektóre firmy bukmacherskie, mimo złożenia deklaracji o licencję do dzisiaj jej nie otrzymały, ale chyba wszyscy wiemy jak wygląda praca urzędów. No ale co nam do tego? Otóż gra u legalnych bukmacherów to ,,wymóg” naszego Ministerstwa Finansów – dlatego że jeśli zaczniemy grać u bukmacherów bez licencji – możemy dostać wysoką karę finansową – bądź też nawet trafić do więzienia, bo wiadomo że fiskus się ,,w tańcu nie pie….”.

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Fora bukmacherskie to świetna opcja na start

Dla początkującego gracza, fora bukmacherskie mogą być bardzo przydatne, ponieważ niewielu tak naprawdę wie, jak obstawiać zakłady bukmacherskie skutecznie, a co dopiero wygrywać zakłady pod rząd. Ale oprócz warstwy dla ,,zwykłych śmiertelników” istnieje również opcja dla ,,wybranych”. O co nam chodzi? Mianowicie o zamknięte fora bukmacherskie – do której należą tylko wybrani typerzy, z odpowiednią reputacją oraz umiejętnościami ogrywania bukmacherów. Jeśli oczywiście czujemy się na siłach – możemy spróbować dołączyć do takowych forów, chociaż oczywiście nie będzie to łatwe. Jeśli nie mamy ,,mocnych pleców” lub też odpowiedniej reputacji, to nie mamy za bardzo co liczyć na to, aby się tam dostać. A próbować warto, ponieważ dostanie się do takiego elitarnego grona na pewno pozytywnie wpłynęłoby na styl naszego typowania.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZamknięte fora bukmacherskie– coś o czym każdy typer powinien wiedzieć
Następny artykułObstawianie piłki nożnej w bukmacherce – poradnik
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.