Typowanie zakładów bukmacherskich może być z jednej strony łatwym zadaniem (w końcu ,,tylko” siedzimy i oglądamy dane spotkanie sportowe) – a z drugiej, może stać się ogromnym ciężarem (wykonywanie analizy sportowej, wymiana informacji na forach bukmacherskich etc.) – jednakże co koniec końców to liczy się to – jak będziemy się bawić, oraz jak to osiągniemy, czyli nasza własna taktyka typowania zakładów bukmacherskich. A jakie są na to najlepsze sposoby?

Najlepsze taktyki typowania zakładów bukmacherskich

Planowanie przede wszystkim

Bez odpowiedniego zaplanowania naszych typów, nie mamy co liczyć na wygraną u bukmachera. Jeżeli chcemy osiągnąć sukces – to musimy się odpowiednio do tego przygotować, planując nasze następne kupony rozważnie. Najlepiej jest ułożyć sobie plan na najbliższe dwa-trzy typy, a następnie skonsultować to ze swoimi znajomymi na forach bukmacherskich (o ile takowych znajomych posiadamy). Jeśli jednak nie zdołaliśmy nikogo jeszcze zapoznać, zawsze można udać się do najbliższego bukmacherskiego punktu naziemnego – gdzie na pewno będziemy mogli pokonwersować ze stałymi bywalcami takich punktów. Pamiętajcie jednakże, aby przyjść w godzinach urzędowania takiego punktu, ponieważ chyba nie chcielibyście pocałować klamki, czyż nie?

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Korzystanie z usług więcej niż jednego bukmachera

Jest to dobry sposób na to, aby zgarnąć więcej darmowych bonusów bukmacherskich dla siebie. ,,Gdzie tu logika?” – zapytacie. Otóż w tym szaleństwie jednak jakaś musi być, ponieważ nie mówimy tu o tym, aby rejestrować się u każdego, legalnego bukmachera (aktualnie na Polskim rynku jest ich szesnastu) – ale u trzech najlepszych, zaraz po naszym głównym wyborze. A jaki bukmacher daje najwięcej przy rejestracji? – Sprawdźcie ten poradnik, a dowiecie się sami. Wracając do tematu – to zapewni nam trzykrotnie więcej bonusów do obstawiania, poza tym pamiętajmy o tym, że różne firmy bukmacherskie – mają różne wybory dyscyplin sportowych, także jeśli będziemy chcieli zacząć obstawiać jakąś niszową dyscyplinę – to mamy potencjalnie większą szansę na to, że znajdzie się firma bukmacherska oferująca takowy zakład.

Prawidłowa analiza sportowa

Wykonanie odpowiedniej analizy sportowej jest naprawdę sztuką, ponieważ przeanalizowanie każdego ruchu, każdego zagrania – jest po prostu bardzo czasochłonne, nie mówiąc o tym, że w większości przypadków przy takowej analizie staramy się dopatrzeć podobieństw do innych zagrywek, które już wcześniej widzieliśmy – jednakże takowe analizy pomogą nam bardzo w obstawianiu zakładów na sport – z racji tego że będziemy w stanie, widząc podobne sytuacje wytypować odpowiedni wynik. W końcu zakłady bukmacherskie to nic innego, jak przewidywanie przyszłości – czyż nie?

Fora bukmacherskie

Jak już wcześniej wspominaliśmy – fora bukmacherskie to świetne miejsca na to, aby dzielić się doświadczeniem z innymi graczami zakładów sportowych, oraz takie doświadczenie nabierać. Dlatego też korzystanie z takowych forów bukmacherskich jest bardzo wskazane odnośnie stworzenia własnego stylu typowania.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawianie piłki nożnej w bukmacherce – poradnik
Następny artykułCiekawe porady dla ludzi zainteresowanych bukmacherką
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.