Jak zapewne każdy zdaje sobie sprawę – najpopularniejszy czas na wakacje i urlopy się kończy. Naturalnie sytuacja sportowa na świecie nie wygląda za ciekawie, jednakże nadal możemy obstawiać zakłady bukmacherskie na sport. O czym warto jest mimo wszystko pamiętać, jeśli nadal masz ochotę na obstawianie zakładów sportowych w internecie?

Najlepsze porady dla tych, co chcą obstawiać zakłady bukmacherskie pod koniec sezonu letniego

Zwróć uwagę na to, że bukmacherzy będą chcieli odbić sobie straty za okres kwarantanny

Wystarczy powiedzieć, że każdy lokal firm bukmacherskich został zmuszony do dostosowania się do norm sanitarnych, to znaczy utrzymywać odległość 2 metrów od każdego klienta, nie wspominając o obowiązku wentylacji i dezynfekcji całego sprzętu i przedmiotów, które mogą zostać dotknięte przez klienta. To też są pieniądze, które bukmacherzy tracą, a nie zarabiają. Jeśli chodzi o oferty internetowe, to wystarczy wspomnieć o tym, że przez pewien czas nawet niektórzy bukmacherzy musieli zawiesić działalność – ponieważ nie było zakładów na dane sporty, którymi się zajmowali. Tak naprawdę cały świat wyhamował i to nie tylko chodzi tu o sporty, ale również i ekonomię, czy nawet i transport, a więc wiele osób na tym straciło, nie mówiąc już o tym, że ciężko będzie nam się przez najbliższe lata z tego wyciągnąć. Wróćmy jednak do tematu zakładów bukmacherskich.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Nie myśl póki co o obstawianiu zakładów na żywo

Każdy, kto obstawiał kiedyś zakłady na żywo wie, że zakłady podczas grania w tego typu zakłady emocje są często ogromne, ponadto nierzadko bukmacher ma takie same szanse na wygraną jak Ty – ponieważ nigdy nie wiadomo, co się stanie w trakcie rozgrywki. Poza tym, jeśli dopiero co zaczynasz obstawiać zakłady bukmacherskie, to w najlepszy sposób na zdobycie doświadczenia w obstawianiu zakładów online będzie, kiedy zaczniesz obstawiać więcej spotkań sportowych naraz, ale za niewielkie sumy. W ten sposób, nawet jeśli przegrasz, nie będziesz tego zbyt mocno odczuwał. Ponadto zdobędziesz doświadczenie na temat tego, które typy warto odrzucić i na co najlepiej będzie można postawić. Pamiętaj również, żeby myśleć o zakładach bukmacherskich jako o czymś, co sprawia ci przyjemność z grania, a nie w ten sposób, że na każdym zakładzie zarobisz krocie. W ten sposób zmienisz rozczarowanie w emocjonującą grę, której nigdy nie zapomnisz. Jeśli jednak jesteś doświadczonym graczem, i się nudzisz, to zawsze możesz spróbować obstawić zakłady na e-sport. Tych nigdy nie brakuje, w końcu e-sporty odbywają się w dużej mierze w swoim normalnym rytmie, chociaż większe zawody organizowane są czysto w internecie, bez udziału publiczności. Mimo to, obstawianie zakładów na e-sport może być dla ciebie bardzo ciekawe, z tego powodu też warto jest pomyśleć nad tym, żeby obstawiać właśnie te najpopularniejsze gry online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak typować swoje kupony, aby wygrać zakład za każdym razem?
Następny artykułCzy oglądanie meczy może nam pomóc w typowaniu zakładów sportowych?
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.