Wiele osób narzeka na to, że w Polsce nie można obstawiać u wszystkich bukmacherów na świecie, nie mówiąc już o tym, że gracze muszą za każdym razem odprowadzać podatek od swojej wygranej. Jednakże jak wszystko – ma to swoje plusy oraz minusy. Dlatego też dziś przedstawimy wam, dlaczego to akurat legalni bukmacherzy są dobrym wyborem dla Polaków!

Legalni bukmacherzy a Polacy – czy są oni lepsi od zagranicznych?

Polscy bukmacherzy mają lepsze kursy

Pierwsze co musimy zrobić – zanim w ogóle zaczniemy obstawiać – to wybór bukmachera z najlepszym kursem. Co to jest kurs bukmacherski? – zapytacie. Otóż polega to mniej więcej na tym, że im niższy kurs na dany typ, tym większe prawdopodobieństwo, że wygramy ten zakład. Trzeba liczyć się jednak z tym, że te pewniejsze zakłady pozwalają zazwyczaj na zdobycie mniejszych wygranych, z racji tego, że im większe ryzyko, tym zysk będzie pokaźniejszy. No dobrze, ale po tym jak wybraliśmy już naszego bukmachera pod względem kursu, powinniśmy się zastanowić, czy aby ten bukmacher oferuje również najlepszy bonus na start, a jest to dosyć ważne, kiedy zaczynamy obstawiać, ponieważ warto zacząć grać za pieniądze bukmachera, niż za swoje z racji tego że jeśli nie spodoba nam się obstawianie, możemy wtedy zrezygnować bez żadnych konsekwencji. Naturalnie nic nas nie ogranicza przed założeniem kont u kilku bukmacherów – jest to nawet wskazane, z racji tego że różne firmy bukmacherskie oferują różne bonusy bukmacherskie oraz kursy – które przecież mogą się zmieniać, prawda? Po wyborze odpowiedniej dla nas firmy, musimy zastanowić się czy będziemy korzystać także z usług tradycyjnego punktu bukmacherskiego. Jest to o tyle przyjemna alternatywa do witryn internetowych, że możemy tam znaleźć ludzi, którzy mają podobne zainteresowania co do nas – przez co będziemy mogli być może nawet nawiązać nowe przyjaźnie.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Legalny bukmacher cię nie oszuka

Mimo powszechnej opinii – legalni bukmacherzy nie oszukują swoich graczy. Tak naprawdę warto wybierać jedynie legalne firmy bukmacherskie, z tego powodu, że oprócz ciągłego wzroku fiskusa na karku, te firmy muszą posiadać odpowiednie dokumenty zaakceptowane przez nasze Ministerstwo Finansów do oferowania swoich usług w sektorze zakładów bukmacherskich. Dobra firma bukmacherska to również szeroka oferta zakładów sportowych, a co to dla nas oznacza? Przede wszystkim to – że będziemy mogli wybierać pośród najbardziej popularnych dyscyplin sportowych – jak i tych niszowych. Dodatkową zaletą jest to, że przede wszystkim w ten sposób unikamy zagrożenia wyłudzenia naszych danych osobowych. Eliminujemy praktycznie do zera wszystkie zagrożenia związane z korzystaniem z fałszywych stron mających na celu wyłudzanie danych.

Ciekawostka o bukmacherach

Zanim zaczniemy, czas na małą, bukmacherską ciekawostkę – pierwsza firma bukmacherska na świecie pojawiła się w Liverpoolu w roku 1923. Co ciekawe, głównym typem zakładów jakimi się zajmowała, były właśnie wyścigi koni. Dlaczego o tym mówimy? Otóż uważamy to za zabawny chichot historii, z racji tego że to właśnie Anglia jako pierwsza starała się zakazać gier losowych. No i tutaj niestety, ale okazuje się, że takiego… No dobrze, ale wróćmy do tematu!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypy sportowe online – jak zacząć je obstawiać?
Następny artykułJak typować swoje kupony, aby wygrać zakład za każdym razem?
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.