Które systemy bukmacherskie sprawdzą się u początkujących?

Nie tak dawno założyłeś konto w firmie bukmacherskiej? Teraz chcesz w końcu zacząć grać za prawdziwe pieniądze? W takim razie dobrze składa się, że trafiłeś do nas. Jak poprawnie zacząć granie u bukmachera? Poniżej znajdziesz wpis, dzięki któremu dowiesz się, jakie są obecnie najbardziej popularne systemy bukmacherskie dla osób stawiających pierwsze kroki w świecie hazardu.

Płaska stawka

Warto rozpocząć od płaskiej stawki. Jakie są zasadniczo największe zalety tego właśnie systemu? Na pewno chodzi o prostotę. Płaska stawka nie jest zbytnio skomplikowana. Tak naprawdę już na samym początku trzeba dokładnie określić to, za ile będą grane kolejne kupony. Rekomenduje się, by typować za około 2% posiadanego stanu konta. Oczywiście, przez to stawki nie są szczególnie duże. Pamiętaj jednak, że bukmacherka to maraton, a nie sprint. Warto być na plusie w dłuższej perspektywie czasu, a nie porywać się z motyką na słońce – w celu jednorazowego zainkasowania bardzo dużej wygranej. Często jest zaś tak, że osoby początkujące obstawiają all in albo za 50% posiadanego kapitału itp. Zazwyczaj kończy się to przegranymi. Wszak na starcie jeszcze nie posiadamy odpowiednich umiejętności, by typować z sukcesami. Nawet, jak wygrasz, to chęć ciągłego, szybkiego pomnażania kapitału będzie zbyt silna.

29 pln bez depozytu za darmo w sts online
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W niedługim okresie taka postawa prowadzi po prostu do bankructwa. Lepiej zatem typować za mniej, ale w odpowiednim stopniu ograniczyć ryzyko. Płaska stawka świetnie się do tego nadaje. Załóżmy, że z obliczeń wyszło Ci, że będziesz obstawiał za 5 PLN. Potem drugi, trzeci kupon itp. też powinny być grane za tyle pieniędzy. Pamiętaj jeszcze o jednej kwestii. Przy płaskiej stawce liczy się tak samo liczba wydarzeń na kuponie. Najlepiej typować single albo dwa typy. Im ich więcej, tym niestety większa szansa na to, że przegrasz pieniądze. Co jeszcze jest ważne? Nie tylko określenie liczby wydarzeń na kuponie. Poza tym warto zastanowić się, jakie kursy dobierać do tego systemu. Co jest polecane? Wielu ekspertów zaznacza, że warto typować wydarzenia mające kurs minimum 2,30. Dzięki temu (zakładając jedynie 50% skuteczności) będziesz na niewielkim plusie. A im więcej trafionych typów, tym zarobki większe.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Odpowiednio zastosowana progresja

Osoby, które całkiem niedawno zaczęły zajmować się na poważnie zakładami bukmacherskimi w Polsce powinny rozważyć także granie progresji. Np. na remisy danej drużyny. To także mało skomplikowany system. Co jest tutaj najważniejsze? Musisz wybrać ekipy z lig, gdzie nie brakuje podziałów oczek. Zdecyduj się na drużyny, które dość dawno nie zanotowały remisu. Stawiaj też na ekipy raczej ze środka stawki. Do tego systemu potrzebny jest kapitał na minimum kilka poziomów. Jeśli nie trafisz pierwszego zakładu, to na kolejnym pułapie stawka powinna być zwiększona dwa razy (kursy na remis przeważnie rozpoczynają się od 3.00). Postępuj tak samo, aż do podziału oczek Twojego klubu. Wówczas będziesz na plusie. Nie jest ważne, czy trafisz remis za pierwszym czy ósmym razem. Warto rozpocząć granie od minimalnej stawki (np. 2 PLN). Na kolejnych poziomach trzeba obstawiać (w przypadku braku remisu) za 4 PLN, 8 PLN, 16 PLN itd. Jeśli solidnie wybierzesz konkretny klub, to jest spora szansa na zyski dzięki temu systemowi.

Poprzedni artykułJak poprawnie zacząć granie u bukmachera?
Następny artykułBukmacherskie aktualności
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.