Kody bonusowe to usługa, którą coraz częściej oferują swoim klientom firmy bukmacherskie – zarówno nowym, jak i stałym graczom. Ich cechą charakterystyczną jest fakt, że ich użycie jest niezwykle łatwe oraz przynoszą graczom szereg korzyści. Najlepsi w Polsce bukmacherzy internetowi bardzo chętnie korzystają z tego typu zabiegów marketingowych, STS, Fortuna, Betclic, oni wszyscy mają swoje kody bonusowe.

kody bonusowe u bukmacherów
Co dają kody bonusowe w zakładach bukmacherskich online?

Kody bonusowe – co to takiego?

Kody bonusowe (nazywane też promocyjnymi) umożliwiają przyznawanie osobom obstawiającym zakłady wielu ciekawych bonusów. Mowa tutaj o bonusach takich jak:

  • bezpieczny zakład – dzięki temu osoba obstawiająca w przypadku przegranego zakładu otrzymuje zwrot postawionych pieniędzy,
  • freebety – darmowe zakłady, które można postawić za pieniądze otrzymane przez bukmachera. Istnieje możliwość wypłacenia ich, jeśli zostaną spełnione określone warunki;
  • bonusy od depozytu – dzięki nim osoby obstawiające zakłady mogą uzyskiwać podwójne kwoty wygranych.

Należy jednak pamiętać o tym, że przed skorzystaniem z takich bonusów należy najpierw dokładnie przeczytać regulamin, który został dołączony do kodu bonusowego. Taki dokument zawiera informację na temat tego, w jaki sposób i gdzie możliwe jest uruchomienie bonusu (tzn. gdzie trzeba go wpisać). Znajduje się tam również informacja na temat tego, w jaki sposób możliwe jest pełne wykorzystanie bonu znajdującego się na danym kodzie.

Regulamin to niezwykle ważny dokument, ponieważ nierzadko do uruchomienia bonusu konieczne jest wpłacenie depozytu. Zdarza się również, że aby móc wypłacić pieniądze z bonusu należy najpierw spełnić kilka warunków. 

bonus bez wpłaty sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Kod bonusowy – jak on wygląda?

Na kod bonusowy składa się ciąg znaków, cyfr i liter – najczęściej są to równocześnie litery i cyfry. Aby go aktywować, należy najpierw wpisać go w określone miejsce na stronie internetowej danego bukmachera. Jeśli jesteśmy nowym klientem, wówczas w większości przypadków bonus otrzymuje się zaraz po wpisaniu kodu w wymaganej rubryce. U większości bukmacherów rubryka „kod promocyjny” znajduje się na pierwszym kroku rejestracji. 

Na przykład u bukmacherów STS, Fortuna, LVbet czy Betclic takim kodem promocyjnym jest „BETONLINE” daje on dodatkowe korzyści w postaci większego bonusu do depozytu lub bonus bez wpłaty własnych pieniędzy.

Gdzie można znaleźć kod bonusowy? Najważniejsze wskazówki

Kody zawierające bonusy powitalne można na przykład znaleźć na profilach bukmacherów w portalach społecznościowych oraz na stronach tematycznych dotyczących zakładów bukmacherskich. Osoby, które cały czas zajmują się obstawianiem, powinny zainteresować się kodami wydawanymi z okazji swoich urodzin oraz w trakcie ważnych imprez sportowych, takich jak np. Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej czy Mistrzostwa Europy. Kody dedykowane stałym graczom można również znaleźć w skrzynce e-mailowej, w wiadomości SMS bądź w profilach bukmacherów na portalach społecznościowych. 

Niektórzy legalni bukmacherzy w Polsce oferują promocje bukmacherskie i darmowe bonusy, żeby taką promocję uaktywnić należy wpisać odpowiedni kod promocyjny.

Aby móc zrealizować kod, należy wykonać wszystkie czynności wymienione w następującej instrukcji. Najpierw logujemy się na swoje konto w serwisie internetowym danej firmy bukmacherskiej. Następnie wpisujemy kod w odpowiednim miejscu oraz zatwierdzamy go. Należy pamiętać o tym, że trzeba również sprawdzić w konkretnej zakładce, czy dzięki wpisaniu naszego kodu bonus uzyskał aktywny status. 

Kiedy bonus pojawia się na koncie osoby obstawiającej zakłady?

Czas oczekiwania na aktywowanie bonusu jest krótki. W większości przypadków aktywacja jest automatyczna – dochodzi do niej zaraz po zatwierdzeniu kodu przez użytkownika. Istnieją jednak wyjątki od tej reguły. Czasami w regulaminie bukmacherów znajdują się zapisy mówiące o tym, że przed aktywowaniem bonusu należy wykonać określoną czynność, na przykład wpłacić depozyt. Bonusy udzielane przez bukmacherów są ważne przez określony czas, dlatego też trzeba pamiętać, kiedy dokonaliśmy aktywacji danego bonusu.

Poprzedni artykułBetclic zakłady bukmacherskie w Polsce
Następny artykułKtóry Polski bukmacher ma najlepsze kursy?
Zakłady bukmacherskie w Polsce rozwijają się w bardzo szybkim tempie. Obecnie kilkunastu bukmacherów online rywalizuje między sobą o graczy oferując im co raz lepszą ofertę zakładów, ciekawsze promocje i bonusy za darmo, a także wyższe kursy.