U bukmacherów można obecnie obstawiać różnorodne sporty zimowe. Oczywiście ciekawostką związaną z tymi sportami jest fakt, iż stawiać można je w określonych miesiącach, najczęściej od listopada do marca. Wtedy też rozgrywane są zawody w poszczególnych zawodach, w których z powodzeniem rywalizują również polscy zawodnicy. Z tego też powodu sporty zimowe są tak popularne w Polsce i gracze się im bliżej przyglądają. Poza tym bukmacherzy oferują na takie zdarzenia całkiem przyzwoite kursy.

sporty zimowe w zakładach
Jakie sporty zimowe można obstawiać u bukmacherów

Dyscyplin zimowych jest jednak tak dużo, że każdy będzie w stanie znaleźć dla siebie najbardziej interesującą, w której się zakocha i będzie ją obserwował każdego tygodnia. W ten sposób łatwiej będzie można dobrać odpowiednie dla siebie zdarzenia na kupon. Przykładem takiej dyscypliny są skoki narciarskie. Można w nich obstawiać np. zwycięzcę konkursu indywidualnego, zwycięzców konkursu drużynowego, zwycięzcę jakiegoś większego turnieju lub też po prostu lepszego w danym pojedynku na wybranej skoczni.

Biathlon oraz biegi narciarskie

Wśród dyscyplin zimowych warto wymienić też biathlon, kiedy to można przed sezonem skutecznie wytypować najlepszego w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Nie jest to łatwe zadanie, jednak zwykle faworyci w tej dyscyplinie nie zawodzą, chociaż po drodze mogą przydarzyć się np. jakieś poważne kontuzje lub też dany zawodnik nie będzie startował we wszystkich zawodach. Lepiej stawiać na zwycięzców pojedynków lub też na najlepszych w pojedynczych zawodach biathlonowych.

Kolejną popularną dyscypliną zimową, którą można obstawiać u bukmacherów są biegi narciarskie. Zawodów biegowych jest w trakcie sezonu naprawdę sporo. Można obstawiać zawody drużynowe, jak i indywidualne. Rozgrywane są one zarówno stylem klasycznym, jak i dowolnym. Stawiać można zawody sprinterskie, ale też te rozgrywane na dłuższych dystansach. Nie we wszystkich zawodach ci sami zawodnicy będą faworytami, więc warto poddać to dogłębnej analizie zanim ktoś zdecyduje się na wytypowanie jakiegokolwiek zdarzenia.

bonus bez wpłaty sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Narciarstwo alpejskie oraz curling

Chętnie typowaną dyscypliną zimową jest też narciarstwo alpejskie. W tej dyscyplinie można typować zwycięzców w takich konkurencjach jak: super gigant, slalom gigant, zjazd, slalom oraz kombinacja. Jak widać do wyboru ma się wiele różnorodnych opcji. Typować można zarówno imprezy kobiece, jak i męskie.

Ciekawą dyscypliną będzie też curling. Może nie jest to zbyt widowiskowy sport, ale na pewno zaciekawi wielu odbiorców, a poza tym można liczyć w tym przypadku na dość wysokie kursy. Do stawiania ma się też wiele innych dyscyplin, np. kombinację norweską, bobsleje, saneczkarstwo, skeleton, czy też snowboard. Zależne jest to od tego, jakie dyscypliny udostępniane są u danego bukmachera, dlatego lepiej sobie to sprawdzić, zanim założy się u którego konto internetowe.

Zakłady bukmacherskie dostępne są jednak także w punktach stacjonarnych, więc z pewnością nikt nie będzie pokrzywdzony. Najczęściej takie dyscypliny są emitowane w telewizji, dlatego łatwo uzyskać dostęp do interesujących graczy wyników.

Poprzedni artykułNa czym polegają zakłady under/over?
Następny artykułJak obstawiać mecze, aby wygrać?
Zakłady bukmacherskie w Polsce rozwijają się w bardzo szybkim tempie. Obecnie kilkunastu bukmacherów online rywalizuje między sobą o graczy oferując im co raz lepszą ofertę zakładów, ciekawsze promocje i bonusy za darmo, a także wyższe kursy.