Typowanie zakładów na sport może być świetną zabawą, ale również i udręką, przez którą ludzie tracą swoje majątki. Jednakże aby tak się nie stało, najlepiej jest odpowiednio się do tego przygotować, czyż nie? Z tego powodu też przygotowaliśmy ten poradnik, który pomoże wam obstawiać typy na sport z sukcesami!

Jak typować swoje kupony, aby wygrać zakład za każdym razem?

Pamiętaj, że jeśli zasięgasz informacji – to rób to tylko ze sprawdzonego źródła!

Znajdywanie informacji od sprawdzonego źródła powinno być naszym priorytetem, jeśli chodzi o typy sportowe. W końcu aby mieć odpowiednie szanse na wygraną, musimy wiedzieć jak przede wszystkim wygrywać. A bez znalezienia odpowiedniego źródła informacji raczej nie mamy na to co liczyć. Dlatego też najlepiej będzie, jeśli znajdziesz na przykład sobie ulubione forum bukmacherskie, grupę na facebooku, czy chociażby grupę znajomych, która może cię trochę podszkolić w arkanach zakładów bukmacherskich. Naturalnie musisz jeszcze uważać na naciągaczy, ponieważ bardzo często potrafią się oni pojawiać na forach, bądź na facebooku, a skasowanie ich wpisu zazwyczaj trochę trwa. Dlatego też postaraj się weryfikować większość informacji, które znajdziesz na internecie. Naturalnie nie zawsze będzie to możliwe, ale przyjęcie założenia, że dopiero co nowy gracz, który dołączył do was rozpisuje się na temat swoich wygranych typów, i chce tylko ,,kilka złotych” aby wam wyjawić jak to zrobił – to oszust, jest bardzo zdrowe.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Zarejestruj się u nowego bukmachera – po to aby zgarnąć nowe bonusy!

Zawsze warto pamiętać o tym, że darmowe bonusy w firmach bukmacherskich to podstawa, na której nowy gracz powinien się oprzeć. Jeśli interesujesz się bukmacherką i chcesz otrzymać bonus na start, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest przeczytanie warunków promocji – czyli bonusów które oferuje bukmacher. Po pierwsze, zwróć uwagę na warunki, na których bukmacher ustala, w jaki sposób możesz ten bonus odebrać – a później te środki wypłacić. Firma taka jak STS zawsze oferuje szereg korzyści dla nowych typerów, więc zawsze staraj się wybrać taki bonus, który Ci odpowiada i nie bój się ich użyć. Dodatkowo – zawsze możesz zarejestrować się u więcej niż jednego bukmachera, a by zgarnąć więcej bonusów na start.

Jeśli nie udało ci się wygrać swojego kuponu

Wtedy po prostu – mówi się trudno. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, ponieważ nic Ci to nie da. Postaraj się tylko wyciągnąć wnioski – i przeanalizować, co poszło nie tak. W ten sposób unikniesz popełnienia tego samego błędu co poprzednio, a kto wie – być może przez to twój następny typ będzie udany.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalni bukmacherzy a Polacy – czy są oni lepsi od zagranicznych?
Następny artykułNajlepsze porady dla tych, co chcą obstawiać zakłady bukmacherskie pod koniec sezonu letniego
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.