Obstawianie zakładów akumulowanych jest tak naprawdę niewskazany dla początkujących graczy. W końcu nie da się ukryć, że ciężko się wygrywa zakłady AKO. Jak więc grać na zakładach akumulowanych? O tym już za chwilę!

Jak obstawiać zakłady akumulowane? – Poradnik dla początkujących

Czym są ,,taśmy”?

„Taśma” to termin slagowy używany przez graczy zakładów bukmacherskich do opisywania zakładów akumulowanych (zwanych również kuponami łączonymi), w większości przypadków składają się one z dużej liczby wydarzeń o niskich kursach. Oczywiście to gracz decyduje o tym, ile zakładów będzie na danym kuponie. Warto jednak wspomnieć, że im kurs wyjściowy jest wyższy, tym większe ryzyko przegranej. W końcu im więcej wydarzeń na danym kuponie tym większa szansa na twoją przegraną, dlatego też wielu graczy w ogóle nie stosuje tego podejścia do grania na zakładach bukmacherskich. Mimo to liczba zwolenników akumulatorów jest naprawdę duża. Jednym z najważniejszych czynników, które tak wielu graczy decyduje się na obstawianie w ten sposób, jest to, że może on przynieść wysokie zwroty z kuponów przy niewielkich nakładach finansowych.

Należy jednak zawsze mieć świadomość, że jeśli postawimy u legalnego bukmachera kupon na AKO, nie będziemy mieli dużych szans na sukces. Jednocześnie nie ma znaczenia, czy jesteśmy doświadczeni, czy tylko robimy pierwsze kroki w grze u bukmachera. To, czy uda nam się wygrać dany akumulator, decyduje głównie szczęście.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

O czym warto pamiętać, grając na zakładach AKO?

Najważniejszą rzeczą, którą każdy obstawiający musi wiedzieć, decydując się na zakład akumulowany, są zmiany na kursach. Jeśli chcesz obstawiać zakłady akumulowane, to pamiętaj o tym, aby najlepiej nie kombinować z zakładami, tylko postaraj się postawić te, które mają tylko dwie możliwości rozstrzygnięcia. To znacznie zminimalizuje szanse na to, że dany zakład będzie nietrafiony.

Następna sztuczka polega na dokładnej analizie każdego spotkania. Oczywiście jest to czasochłonne zadanie – zwłaszcza gdy nasze kupony zawierają dużo zdarzeń. Dlatego dzięki tej gwarancji zagwarantujemy, że nie stracimy zainwestowanych środków. W każdym razie nie powinieneś ograniczać się do tabel rankingowych. Warto sprawdzić formę drużyn krajowych i zagranicznych. Może również zweryfikować, czy któryś z zawodników określonej drużyny jest kontuzjowany, czy udzielał jakiegoś niezwykłego wywiadu – itd.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy warto grać na zakładach akumulowanych, jeśli dopiero co zaczynamy obstawiać zakłady?

Według nas – zdecydowanie nie. ,,Taśmy” to nic innego jak loteria bukmacherska. Nie da się ukryć, że czasami jest ciężko wygrać nawet jeden zakład, a dopiero co kilka na raz. Dlatego też jeśli dopiero zaczynasz grać na zakładach bukmacherskich, to zdecydowanie lepiej dla ciebie będzie, kiedy zaczniesz obstawiać zakłady pojedyncze zamiast akumulatorów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCo musisz zrobić, aby wygrywać z bukmacherem? – Poradnik
Następny artykułRanking bukmacherów na końcówkę 2020 roku
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.