Bukmacherka to twardy orzech do zgryzienia. Aby z obstawiania zakładów bukmacherskich zrobić dodatkowe źródło dochodu trzeba być cierpliwym i poświęcić dużo czasu na zdobywanie wiedzy na temat sportu. Przede wszystkim powinniśmy zacząć od zarejestrowania się u jednego z legalnych bukmacherów, którzy są dostępni w naszym kraju. Większość oferuje nam bonusy od pierwszej wpłaty, a część z nich już za samą rejestrację obdaruje nas darmowym zakładem. Dzięki temu możemy poćwiczyć sobie typowanie meczów bez widma utraty gotówki z naszego budżetu.

jak obstawiać u bukmachera
Obstawianie meczów u bukmachera – Jak to zrobić żeby nie przegrać?

Zapomnij o taśmach

Jeżeli grę u bukmachera traktujesz jako zabawę to możesz puszczać kupony z dziesiątkami spotkań. Ale jeżeli chcesz zacząć realnie zarabiać na obstawianiu zakładów, stawiaj na jakość, a nie ilość. Zrozumiesz jeżeli kilka razy nie wejdą ci kupony z jednym przegranym meczem. Do regularnego zarabiania wystarczy typowanie pojedynczych spotkań i to nie jakąś wielką ilość. Już kilkanaście obstawionych, konkretnych meczów sprawi, że będziesz na plusie. Kluczem do sukcesu są single, nie zakłady akumulowane. Zainteresuj się tez iloscią zdobytych bramek obstawiając under/over.

Szukaj meczów z value betem

Jak już wspomniałem, puszczanie zakładów AKO z kilkunastoma spotkaniami o kursach 1,20 nie prowadzi do niczego dobrego. Nie obstawiaj nigdy meczów na siłę. Przeglądając ofertę czasem możemy trafić na valuebet, czyli wartościowy zakład i na takich właśnie zakładach powinieneś się skupić. Zdarza się, że bukmacher wystawi spotkanie z zawyżonym kursem. To jest szansa dla ciebie. Mecze, w których kurs oraz prawdopodobieństwo danego wydarzenia są wysokie to świetne źródło zarobku. Oczywiście nie jest to złoty sposób, ale perspektywa wygranej i tak przedstawia się lepiej niż w przypadku taśm.

bonus bez wpłaty sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wykorzystaj swoją wiedzę

Obstawiaj tylko te dyscypliny sportowe, na których się znasz i poruszaj się tylko w ich obszarze. Jeżeli interesujesz się piłką nożną i tenisem to skup się na tym, aby zdobywać jak najwięcej informacji na temat tych sportów. Nie kombinuj z boksem, czy siatkówką jeżeli cię nie interesują. Im większą masz wiedzę na dany temat, tym większą masz szansę na wygraną. Na pewno znasz jakieś systemy bukmacherskie, one czasami robią robotę.

Analizuj spotkania

Przed obstawieniem danego spotkania koniecznie sprawdź historię ostatnich spotkań drużyn i sprawdź tabelę. W internecie bez problemu znajdziesz też gotowe analizy na forach bukmacherskich oraz serwisach sportowych, czy to polskich czy zagranicznych. Nawet na facebooku można znaleźć grupy tematyczne, w których członkowie dzielą się swoimi spostrzeżeniami. Jest to źródło pomocnych wskazówek i podpowiedzi. Poza tym w internecie są również dostępne strony ze statystykami, które są niezwykle pożyteczne.

Kontroluj swój budżet

Przede wszystkim nie graj za całą kwotę, którą masz przeznaczoną na obstawianie zakładów bukmacherskich. Unikaj jak ognia stawiania całego bankrolla na jedno spotkanie. Stawiaj małe kroki i konsekwentnie krocz przed siebie. Jak to mawiał Krzynówek „aby do przodu”. Nieduże wygrane składają się na duży plus. Pamiętaj również, aby po przegranym kuponie nie obstawiać kolejnego pod wpływem emocji z myślą „teraz się odkuję”.

Poprzedni artykułJakie sporty zimowe można obstawiać u bukmacherów?
Następny artykułBetclic zakłady bukmacherskie w Polsce
Zakłady bukmacherskie w Polsce rozwijają się w bardzo szybkim tempie. Obecnie kilkunastu bukmacherów online rywalizuje między sobą o graczy oferując im co raz lepszą ofertę zakładów, ciekawsze promocje i bonusy za darmo, a także wyższe kursy.