Betfan to jeden z tych bukmacherów, którzy aspirują do grona najlepszych firm hazardowych na Polskim rynku, dlatego też to przedsiębiorstwo dużo inwestuje w to, aby pozyskać nowych klientów, oraz zatrzymać starych. A co musimy zrobić, aby otrzymać freebet bukmacherski od firmy Betfan?

Freebet bukmacherski u Betfan – co zrobić, aby go otrzymać?

Poważne pieniądze w kampaniach marketingowych Betfan

Jak już wcześniej wspominaliśmy, Betfan wyraźnie chce zdziałać coś na polskim rynku. Ten bukmacher prawie codziennie oferuje freebety bukmacherskie dla swoich klientów i najwyższy bonus powitalny w Polsce. Wydaje się zatem, że radzi sobie całkiem nieźle!

Bonus od betfan teraz jako ,,pakiet pudziana”

Nie da się tego ukryć, że ,,Polski Strongman” – Mariusz Pudzianowski jest ambasadorem firmy Betfan. Nietrudno to zauważyć na stronie oficjalnej bukmachera, ale przecież sam wizerunek byłego strongmana to nie wszystko, co wynika z tej współpracy. Pakiet Pudziana Betfan to nowa nazwa bonusu powitalnego, z którą na pewno każdy z was nieraz spotka się w sieci.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Bonus powitalny od Betfan

Legalny bukmacher Betfan dla nowych typerów ma nawet 3000 PLN jako bonus powitalny! To jednak jeszcze nie wszystko, bo wpisując kod promocyjny można zgarnąć dodatkową kasę. Aktualnie każdy może odebrać na stronie Betfan freebet w wysokości 100 PLN. Potrzebny jest do tego tylko aktualny kod promocyjny “BETFAN” i nic poza tym! Jeżeli gracz nie posiada konta w Betfan, może je założyć na oficjalnej stronie www.betfan.pl. Serwis internetowy bukmachera działa też bardzo dobrze na urządzeniu mobilnym, dzięki czemu można dokonać rejestracji na smartfonie bądź tablecie.

A co z weryfikacją danych?

Weryfikacja danych nie jest konieczna od razu! Gracz może to zrobić później, tak jak jest mu wygodnie. W Betfan konto tymczasowe działa tak samo jak po pełnej weryfikacji, która będzie potrzebna jedynie podczas wypłaty wygranych z konta Betfan.

Jak otrzymać freebet od firmy betfan?

– Musimy najpierw wejść – na stronę bukmachera www.betfan.pl

– Wpłacić co najmniej 20 PLN

– Postawić kupon z minimum 2 zdarzeniami o kursie co najmniej 2.20

– Zaraz po tym do odebrania przez nas jest od 20 do 100 PLN!

Oczywiście, poza zakładem bez ryzyka nadal aktywny jest bonus powitalny w wysokości 3000 PLN.

A czy Betfan jest legalny w Polsce?

Naturalnie, że tak, bukmacher Betfan posiada licencję Polskiego Ministerstwa Finansów, dlatego obstawianie u niego jest zgodne z przepisami. Nie trzeba w tym przypadku martwić się jakimikolwiek konsekwencjami. Dostępny na stronie Betfan kod bonusowy łatwo zapamiętać, prawda? Taki właśnie był zamiar pomysłodawców – zamiast zagmatwanych haseł przygotowali coś, co jest w stanie zakodować w głowie dosłownie każdy! Trzeba pamiętać, że kod promocyjny BETFAN wpisany może być jedynie przy rejestracji. Po zakończeniu wypełniania formularza rejestracyjnego nie ma już takiej możliwości, by odebrać dostępny w Betfan freebet!


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCiekawe porady dla ludzi zainteresowanych bukmacherką
Następny artykułAplikacja na smartfony od STS – czy warto z niej korzystać?
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.