Obstawianie zakładów na e-sport w 2020 roku zyskuje sporo na popularności, dlatego też warto jest znaleźć takiego bukmachera, który ma najlepszą ofertę właśnie na e-sport w Polsce. Czy jednak STS powinno się tak nazywać? Czy naprawdę warto jest obstawiać e-sporty u STS?

Dlaczego warto jest obstawiać e-sporty u STS?
Dlaczego warto jest obstawiać e-sporty u STS?

Co możemy obstawiać u STS oprócz e-sportów?

Aby sprawdzić ofertę zakładów STS, wystarczy że odwiedzimy portal STS i sprawdzimy, co dokładnie znajduje się na liście dostępnych dyscyplin sportowych i zdarzeń. Łącznie w STS mamy 32 działy, które odpowiadają różnym sportom i nie tylko. W kategorii „Rozrywka” znajdziemy, na przykład, typy na Oscary, programy telewizyjne i inne.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Poniżej przedstawiamy wam pełną listę dyscyplin którą możemy obstawiać u STS (oprócz e-sportów) :

– Badminton – Bandy – Baseball – Biathlon – Biegi Narciarskie – Boks – Bowls – Darts – Futbol Amerykański – Futbol Australijski – Futsal – Hokej na Lodzie – Kolarstwo – Kombinacja Norweska – Krykiet – Koszykówka – Piłka Ręczna – Piłka Nożna – Rajdy – Rozrywka – Rugby – Siatkówka – Skoki Narciarskie – Snooker – Sporty Walki (w tym KSW) – Tenis – Tenis Stołowy – Unihokej – Zakłady Specjalne (polityka) – Żużel

Kiedy STS otrzymał swoją licencję na oferowanie zakładów na e-sport?

Po nowelizacji ustawy o grach losowych w 2017 roku, STS jako trzeci w naszym kraju otrzymał licencję na przyjmowanie zakładów wzajemnych przez internet. Co prawda jego strona internetowa działała od 2012 roku, ale pozwalała ona tylko na sprawdzanie aktualnej oferty łącznie z kursami. Dlatego też od kiedy STS stał się legalnym bukmacherem w naszym kraju, możemy również obstawiać zakłady online.

Konto tymczasowe u STS – dla niezdecydowanych

Pamiętajmy o tym, że mimo iż STS wprowadziło taką usługę, to nie znaczy że jest ona uważana za taką, która przynosi temu legalnemu bukmacherowi jakieś duże zyski. A jak wiemy, jeśli coś nie przekłada się na zysk – to oznacza to że nie jest warte uwagi bukmachera, dlatego też na początek możemy jedynie dokonywać na nie wpłaty środków, natomiast ewentualna wypłata możliwa jest dopiero po wprowadzeniu i potwierdzeniu naszych danych. Nie mamy jednak wątpliwości, że wprowadzenie tej funkcji spodoba się typerom i chętnie będą z niej korzystać. Konto tymczasowe STS to na pewno strzał w dziesiątkę dla osób niezdecydowanych, dlatego też jeśli nie spodoba się nam obstawianie e-sportów u STS, bardzo łatwo możemy takie konto po prostu wyłączyć.

Aplikacja mobilna – wygodne typowanie e-sportów

Aplikacja mobilna STS umożliwia także oglądanie spotkań e-sportowych online. Aby zacząć oglądać, wystarczy zalogować się na konto, uruchomić dział z zakładami Live i wybrać spotkanie, jakie nas interesuje. Co bardzo ważne, przez aplikację mobilną STS możemy nie tylko oglądać e-sporty, ale również i piłkę nożną, oraz wiele innych dyscyplin sportowych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypowanie e-sportów – poradnik eksperta
Następny artykułPorady dla tych, co zaczynają typować zakłady!
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.