Każdy, kto ogląda mecze online zapewne zastanawiał się kiedyś również, czy na tym można zarobić. W końcu nic w tym dziwnego, przecież wiele osób zarabia na swoich pasjach – dlaczego więc i ty nie możesz zarabiać na swoich? Dlatego też dziś, przedstawimy wam, czy aby na pewno można jakoś to twoje oglądanie meczy zamienić na środki podczas typowania zakładów sportowych!

Czy oglądanie meczy może nam pomóc w typowaniu zakładów sportowych?

Od czego zacząć?

Teoretycznie w Internecie jest wiele materiałów, które potencjalnie mogą nam pomóc zarobić pieniądze podczas obstawiania zakładów. Mimo wyjątków większość z tych materiałów to bujdy na resorach, chociaż większość z nich jest z natury dobra i rzeczywiście warto je przeczytać. Nie ma jednak uniwersalnego sposobu na to, aby bukmacher zawsze przegrywał swoje zakłady z nami. Niezależnie od tego, czy uprawiamy popularne sporty, czy według własnego wyboru, w które mało kto inwestuje oraz niewiele osób jest nimi zainteresowanych. Warto jednak zrobić wszystko, aby wygrać jak najwięcej zakładów i nauczyć się skutecznych metod typowania naszych kuponów.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Oglądanie meczów online – co nam to może dać?

Otóż oglądając mecze online możemy bardzo wiele się dowiedzieć na temat drużyn, które będziemy mieli w przyszłości ochotę obstawiać. Musimy nie tylko znać aktualną sytuację w danej lidze, ale także aktualną kondycję naszej ulubionej drużyny. Na pierwszy rzut oka pewne szczegóły nie są ważne, ale u bukmachera nie ma czegoś takiego jak bezużyteczne informacje i należy je jak najszybciej przeanalizować. W końcu jeśli mamy ochotę wygrać z bukmacherem, to musimy poważnie potraktować ten temat. Oglądając mecze online nauczymy się piłki nożnej w formie czysto teoretycznej, więc jeśli mamy taką możliwość, to warto jest również nabyć trochę praktyki – w końcu w ten sposób być może zgubimy również i zbędne kilogramy. Możemy obserwować zmiany w stylu gry po wprowadzeniu obrońców czy napastników na parkiet oraz jak poszczególne drużyny realizują założenia taktyczne trenerów. Czasami uważna obserwacja dwóch lub trzech meczy wyznaczonej drużyny wystarczy, aby zrozumieć wiele rzeczy – na przykład to, czy aby na pewno postawiliśmy dobry zakład. Oglądanie meczów online, w tym wypadku może dostarczyć nam wiele cennej wiedzy.

U kogo możemy oglądać mecze online?

Jeśli chcemy oglądać mecz podczas stawiania zakładu, możemy na przykład wejść na stronę bukmachera STS a następnie w zakładkę zakładów na żywo. Do tego potrzebujemy konta, które można założyć w kilkadziesiąt sekund. Jeśli jednak nie mamy ochoty obstawiać u STS – to możemy zajrzeć do oferty firmy bukmacherskiej Fortuna, która jest pełna możliwości oglądania meczów z naszych ulubionych kategorii sportowych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajlepsze porady dla tych, co chcą obstawiać zakłady bukmacherskie pod koniec sezonu letniego
Następny artykułCo musisz zrobić, aby wygrywać z bukmacherem? – Poradnik
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.