Samo wygrywanie z bukmacherem jest czymś, co naprawdę niewielu graczy osiąga. W końcu potrzeba do tego mnóstwa zapału, wiedzy, oraz samozaparcia. Wydaje się niezbyt łatwe, prawda? No ale im więcej wiedzy na jakiś temat masz, tym lepiej dla ciebie, czyż nie? Co więc musisz zrobić, aby wygrywać z bukmacherem?

Co musisz zrobić, aby wygrywać z bukmacherem? – Poradnik

Określ, którą dyscyplinę będziesz obstawiał najczęściej

Nie da się grać na wielu dyscyplinach jednocześnie, I wygrywać z bukmacherem non-stop. Jest to tylko zarezerwowane dla osób o ogromnych pokładach wiedzy i umiejętności, a skoro to czytasz, to najpewniej ty ich nie masz. Nie przejmuj się jednak, ponieważ czy w tę, czy w drugą, zawsze możesz się tego nauczyć, prawda? Dlatego też, ważne jest to, żebyś znalazł tą dyscyplinę, którą masz ochotę obstawiać, I przy której wiesz, że masz wiedzę na jej temat. Wtedy będziesz miał już jakąś przewagę nad bukmacherem. A co jeśli wcześniej nie interesowałeś się sportem? Cóż, no to najlepiej się teraz za to zabrać. Bardzo łatwo możesz również zdobyć doświadczenie, przy pomocy typowaniu zakładów. Na czym to polega? O tym za chwilę…

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Typowanie zakładów bukmacherskich

Otóż jeśli chodzi o typowanie zakładów bukmacherskich, to musisz pamiętać o tym, aby nie mylić pojęć. Polega to mniej więcej na tym, że typowanie różni się od obstawiania tym, że nie ryzykujesz żadnych środków – przy jednoczesnym nie zyskiwaniu niczego. Wydaje się to niezbyt przemyślaną opcją, bo w końcu nic nie wygrasz, prawda? No ale z drugiej strony musisz zdawać sobie sprawę z tego, że też nic nie przegrasz, a zdobędziesz praktycznie doświadczenie za darmo. Na czym to więc polega? Otóż wystarczy powiedzieć, że wchodzisz na stronę danego bukmachera, sprawdzasz zakłady na wybraną przez siebie dyscyplinę sportową, następnie typujesz swój wynik, czekasz na zakończenie danego wydarzenia sportowego, I sprawdzasz czy masz rację. Jeśli udało ci się poprawnie wytypować wynik, to świetnie, jeśli nie, to cóż, próbuj tak długo aż ci się uda. Dopiero jednak kiedy z czasem nauczysz się odrzucać pewne zakłady, oraz wybierać tylko te, które według ciebie na pewno wygrają, wtedy możesz zacząć obstawiać zakłady normalnie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co z tym obstawianiem?

Otóż zasadniczo gdy przejdziesz już do etapu obstawiania zakładów, musisz pamiętać o tym, żeby w miarę możliwości korzystać z czegoś takiego jak promocje bukmacherskie, które nie mają jakichś chorych warunków obrotu nimi. Dlatego też zawsze czytaj regulamin przed tym, jak wykorzystasz jakiś bonus – bo różnica może być taka, że wygrasz zakład I sporo zarobisz, a taka, że nie będziesz w stanie wypłacić swojego bonusu od bukmachera.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy oglądanie meczy może nam pomóc w typowaniu zakładów sportowych?
Następny artykułJak obstawiać zakłady akumulowane? – Poradnik dla początkujących
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.