Zakłady bukmacherskie często dla wielu ludzi są zagadką z tego powodu iż niewiele zna tak naprawdę większość tematów z tym związanych. Postaramy się przybliżyć Wam kilka z nich właśnie w tym poradniku!

Ciekawe porady dla ludzi zainteresowanych bukmacherką

Czy tak naprawdę nielegalni bukmacherzy są ,,nielegalni”?

Technicznie rzecz ujmując, tak naprawdę ,,nielegalni bukmacherzy” wcale nie są nielegalni, ponieważ samo w sobie jako firmy hazardowe mogą istnieć, tak naprawdę rynek wymyślił to określenie, żeby rozróżnić takie firmy od tych, które posiadają odpowiednią licencję polskiego ministerstwa finansów na obrót zakładami bukmacherskimi w internecie oraz w punktach stacjonarnych. Dodatkowo, legalni bukmacherzy odprowadzają odpowiednie podatki do skarbu państwa, przez co dochód zostaje w naszej gospodarce, a nie jak w przypadku nielegalnych bukmacherów, wędruje po prostu do ich kieszeni. Wprowadzenie nowelizacji ustawy hazardowej to była próba załatania wielkiej dziury budżetowej, oraz ukrócenie poczynań tak zwanej ,,szarej strefy”. Naturalnie, obstawianie u nielegalnych bukmacherów nadal jest karalne, nie mówiąc o tym iż nie jest to wskazane.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Stacjonarne punkty bukmacherskie – czy warto tam chodzić?

Punkty naziemne bukmacherów są przede wszystkim uwielbiane przez seniorów, z racji tego że zazwyczaj nie są oni tak obeznani z technologią, dodatkowo również mogą oni porozmawiać z obsługą, w większości przypadków osoby starsze właśnie szukają kontaktu z ludźmi i punkty stacjonarne są świetnym aby poznać nowe osoby.

W tym momencie do ,,gry” powinniśmy wejść my, z racji tego iż tacy seniorzy zazwyczaj, z racji ogromu wolnego czasu mają naprawdę sporo wiedzy na tematy związane z bukmacherką, a zaprzyjaźnienie się z taką osobą nie tylko sprawi mu radość, ale i my czegoś będziemy w stanie się dowiedzieć na temat bukmacherki, więc można to uznać za tak zwaną sytuację ,,win-win”, czyż nie? Punkty naziemne cieszą się sporym zainteresowaniem, a najlepiej świadczy o tym fakt, że cały czas pojawiają się w kolejnych miastach w Polsce. Powinniśmy jednak pamiętać o tym, że punkty bukmacherskie są zazwyczaj otwarte w określonych godzinach, przez co nie będziemy w stanie postawić naszego typu, jeśli na przykład będziemy mieli na to ochotę o piątej rano bądź o dwudziestej trzeciej.

Zakłady bukmacherskie to gra dla realistów

Specjaliści nazywają to ,,podatkiem od marzeń”. Musimy tutaj zejść na ziemię, z racji tego że nikt nam nie da milionów za obstawienie kursu za 5 zł (prawdopodobieństwo żeby to się stało jest tak niskie jak to, że zaraz na ziemię spadnie asteroida która ją zniszczy – no ale teoretycznie jest możliwe, wystarczy spojrzeć na zakłady ako). Żeby zarobić dużą kasę u bukmachera, musimy przede wszystkim sami wiedzieć, co robimy. Firmy bukmacherskie zatrudniają najlepszych graczy za spore sumy, właśnie dlatego żeby nie pozwalali na wygraną innym. Jeśli nie stąpamy twardo po ziemi, i wydaje nam się, że lekką ręką i bez żadnego przyłożenia się do sprawy wygramy sporo pieniędzy, to radzimy się już obudzić.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajlepsze taktyki typowania zakładów bukmacherskich
Następny artykułFreebet bukmacherski u Betfan – co zrobić, aby go otrzymać?
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.