Na rynku zakładów bukmacherskich możemy natknąć się na wiele serwisów oferujących usługi z zakresu zakładów wzajemnych. Do jednych z najbardziej popularnych bez wątpienia należy Betclic, który cieszy się uznaniem ogromnej ilości użytkowników z całego świata. Nie da się ukryć, że serwis ten oferuje bardzo szeroką gamę zakładów wzajemnych z zakresu sportu.

bukmacher betclic polska
Legalny bukmacher Betclic znowu w Polsce

Co oferuje bukmacher Betclic?

Na wstępie należy wspomnieć, że Betclic od 2018 roku jest bukmacherem legalnym w Polsce. Otrzymał zezwolenie Ministra Finansów i może legalnie udzielać zakładów wzajemnych przez internet w naszym kraju.

Przyglądając się działalności serwisu Betclic Polska można od razu zauważyć, że bukmacher ma w swojej ofercie niemalże wszystkie dziedziny sportowe. Zaliczyć do nich możemy te najpopularniejsze – takie jak np. piłka nożna, siatkówka, koszykówka, hokej na lodzie czy tenis ziemny, ale również mniej popularne, jak np. tenis stołowy, golf, futsal i wiele innych. Na tej płaszczyźnie Betclic zdecydowanie przoduje, dając graczom nie tylko możliwość obstawiania wyników wybranych spotkań z danej dyscypliny, ale również opcję obstawiania potencjalnych wydarzeń nierzadko niedostępnych w ofercie innych bukmacherów.

Poza szeroką ofertą zakładów wzajemnych nie można pominąć niezwykle funkcjonalnej opcji cash-out, która stanowi niezwykle lukratywną opcję oferowaną przez platformę Betclic. Na podstawie opinii użytkowników serwisu można łatwo zauważyć funkcjonalność cash-outu, który jest możliwy do osiągnięcia w trakcie, a nie tylko po zakończeniu poszczególnych spotkań. Ta opcja jest zarezerwowana dla najlepiej funkcjonujących zakładów bukmacherskich, do których bez wątpienia należy Betclic.

bonus bez wpłaty sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Biorąc na tapet samą witrynę zakładu bukmacherskiego Betclic od razu nasuwa się niezwykle przejrzysta witryna, która łączy ze sobą funkcjonalność z nienagannym wyglądem. Nie da się ukryć, że odpowiednia widoczność umożliwiająca płynne poruszanie się po poszczególnych sekcjach strony to element pożądany w każdym serwisie bukmacherskim online. Neutralna kolorystyka w połączeniu z czytelną ofertą stawia Betclic na stosunkowo wysokiej pozycji na tle reszty. Najlepszym dowodem na ten fakt jest praktycznie niezmieniona od wielu lat forma wyświetlania poszczególnych sekcji na stronie internetowej bukmachera. 

Transakcje metody płatności w Betclic

Jeśli chodzi o metody płatności i proces wpłaty oraz wypłaty środków poprzez serwis Betclic, jest on bardzo prosty i przejrzysty. Serwis Betclic daje graczom kilka możliwości przelania środków pieniężnych na konto gracza przy wykorzystaniu karty płatniczej (kredytowej lub debetowej), bądź serwisów służących do dokonywania transakcji online. Sam czas realizacji wpłaty jest krótki – następuje ona niemal natychmiastowo. W przypadku wypłaty środków z konta gracza na konto bankowe procedura nieco wydłuża się, co wynika z nieuniknionego procesu przelewu z zagranicznego rachunku bankowego. Doskonałą solucją dla skrócenia czasu oczekiwania na wypłatę jest wykorzystanie jednej z kilku możliwych opcji wirtualnego portfela, których Betlic w swojej ofercie posiada kilka.

Betclic – czy warto?

Biorąc pod uwagę wyżej wymienione czynniki oraz fakt, że Betclic oferuje z reguły stosunkowo wysokie kursy, każdy interesujący się zakładami bukmacherskimi powinien zapoznać się z tą pozycją. Betclic jest przede wszystkim bukmacherem w pełni wiarygodnym, co pozwala na bezpieczne lokowanie środków własnych na koncie gracza, a do tego oferuje w pełni profesjonalne usługi oparte na jasnych zasadach. Szczególną zaletą jest niezwykle funkcjonalna opcja cash-out, która od początku istnienia cieszy się niesamowitą popularnością. Nie sposób nie wspomnieć, że Betclic oferuje graczom rozmaite bonusy, które również stanowią nie lada gratkę dla graczy z całego świata.

Poprzedni artykułJak obstawiać mecze, aby wygrać?
Następny artykułKody bonusowe do Polskich bukmacherów online
Zakłady bukmacherskie w Polsce rozwijają się w bardzo szybkim tempie. Obecnie kilkunastu bukmacherów online rywalizuje między sobą o graczy oferując im co raz lepszą ofertę zakładów, ciekawsze promocje i bonusy za darmo, a także wyższe kursy.