Bukmacherzy z roku na rok starają się prześcignąć, jeśli chodzi o ofertę zakładów bukmacherskich, ale też próbują się pokazać z lepszej strony jeśli chodzi o dostępność swoich zakładów, dlatego też tworzą coraz lepsze aplikacje mobilne. Ale czy warto korzystać z aplikacji na smartfony od STS?

Aplikacja na smartfony od STS – czy warto z niej korzystać?

Pobieranie aplikacji mobilnej STS

Najszybszym sposobem na pobranie aplikacji jest zrobienie to ze strony bukmachera pod adresem www.sts.pl. Wiadomo jednak iż każdy z nas prowadzi też inny tryb życia, jednakże w obecnym czasie to właśnie aplikacje mobilne na smartfony cieszą się największą popularnością wśród graczy zakładów bukmacherskich. Trudno się temu dziwić, bo przecież dzięki grze przez smartfona możemy postawić na swojego faworyta w dowolny momencie dnia i to wszędzie tam, gdzie tylko mamy zasięg.

Dla nowych klientów STS do zdobycia jest darmowy bonus 29 PLN bez depozytu, wystarczy jedynie podczas rejestracji konta wpisać specjalny kod promocyjny „BETONLINE” w odpowiednim miejscu.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Czy możemy wypłacać nasze środki przez aplikację?

STS oferuje swoim graczom usługę STSpay, dzięki której możemy otrzymać pieniądze które wygraliśmy na konto bankowe nawet w ciągu kilku minut. To rzadkość, by tego typu opcja działała tak, jak powinna, ale w przypadku bukmachera STS naprawdę nie ma na co narzekać. Przez aplikację mobilną STS możemy zarówno zlecać ekspresowe wypłaty, jak i dokonywać depozytów na nasze konto. Oprócz powyższego, warto jest również  wspomnieć jeszcze o kilku faktach o aplikacji mobilnej STS. Chodzi nam tu na przykład o :

– usługę ,,Cash-Out” – pozwala nam ona wypłacać wygrane jeszcze przed rozstrzygnięciem wszystkich meczów z danego kuponu

– logowanie na aplikację mobilną za pomocą odcisków palców – tu chyba raczej nie musimy wyjaśniać o co chodzi

– powiadomienia ,,push” – o wszystkim co nas interesuje otrzymujemy stosowne informacje przy pomocy odpowiedniego powiadomienia.

Rodzaje zakładów w STS

Legalny bukmacher STS oferuje swoim typerom kilka rodzajów zakładów bukmacherskich, pełną ich listę przedstawiamy wam właśnie poniżej :

MAXIKOMBI – Ten rodzaj kuponu pozwoli na podzielenie kuponu na grupy od A do M, dzięki czemu możemy popełnić do aż 12 błędów, a i tak zostanie przyznana nam pewna suma naszej wygranej. Warto dodać, iż w takim kuponie możemy obstawić od 2 do aż 100 pozycji.

Kupony z pewniakami – jest to pewien rodzaj kuponu maxikombi, jednakże różnica polega na tym, iż zawieramy w tym zakładzie jeszcze dodatkową grupę. Pewne typy muszą być udane, abyśmy mieli możliwość otrzymania wygranej.

AKO – są to wszystkie kupony zawierające od 2 do 100 spotkań. Aby zdobyć wygraną, trzeba trafić każde ze zdarzeń, jakie zostały przez nas obstawione.

SOLO – najbardziej podstawowy zakład dostępny w ofercie. Stawiamy tylko jedno spotkanie i cała wygrana zależy od powodzenia jednego zdarzenia.

Kupon Bezpieczny – to kupon AKO, w którym, (jak nazwa ,,bezpieczny” mówi), można nie trafić jednego meczu, a i tak wygramy. Aby go postawić, musimy zagrać mecze z kursem wynoszącym co najmniej 2.00, natomiast kurs ogólny całego zakładu musi wynosić co najmniej 175.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFreebet bukmacherski u Betfan – co zrobić, aby go otrzymać?
Następny artykułAplikacja bukmacherska Totolotek – czy jest ona warta uwagi?
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.