Nie da się ukryć, że Totolotek to jeden z tych bukmacherów, który preferuje skupić się na swoich punktach stacjonarnych niż na mobilnych rozwiązaniach. Wielu graczy, zastanawia się czy Totolotek posiada swoją własną aplikację mobilną. Otóż na to pytanie odpowiemy wam w tym artykule!

Aplikacja bukmacherska Totolotek – czy jest ona warta uwagi?

Aplikacja bukmacherska Totolotek

Nie da się ukryć, że wiele osób nie do końca wie, czy została Totolotek posiada własną aplikację mobilną. Nic dziwnego, gdyż sama firma Totolotek niewiele na ten temat pisze na swojej oficjalnej stronie, a samego programu na próżno szukać w źródłach takich jak Google Play czy sklep AppStore (z resztą na google play nie doświadczycie żadnych aplikacji mobilnych, z racji tego że są one zakazane przez regulamin sklepu play). Aplikacja mobilna Totolotka na ten moment działa wyłącznie na systemie Android, jednakże jak już wcześniej wspominaliśmy – przez restrykcyjny regulamin sklepu Play nie można w oficjalny sposób pobierać programów, które są związane z bukmacherką.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Konto Totolotek a aplikacja mobilna

Jeżeli chcemy typować zakłady bukmacherskie w aplikacji Totolotek (czy na stronie Totolotka), darmowe konto w Totolotku jest wymagane w tym celu.

Jak pobrać aplikację mobilną od totolotka?

1. – Na samym początku należy wejść na www.Totolotek.pl – jest to oficjalna strona bukmachera. Kolejny etap to otwarcie bocznego menu w lewym górnym roku ekranu

2. – Kiedy już oczom typera ukazuje się menu, wystarczy, że wybierze z niego “Promocje i bonusy”.

3. – W dziale “Promocje i bonusy” zawsze dostępne są aktualne informacje o ofertach specjalnych. Tym razem chodzi jednak o to, by znaleźć wpis dotyczący aplikacji.

4. – Aby pobrać aplikację mobilną Totolotka, wystarczy kliknąć przycisk “Pobierz aplikację”. Chwilę później powinno rozpocząć się ściąganie aplikacji na dysk telefonu lub komputera

5. –  Po pobraniu pliku na telefon wystarczy ją zainstalować. I gotowe!

Bonusy na start od Totolotka

Każdy nowy gracz może na dobry początek otrzymać nawet 1000 zł ekstra. Bonus powitalny legalnego bukmachera Totolotek jest przyznawany automatycznie od pierwszej wpłaty! Gracz musi jedynie zatwierdzić pierwszy przelew do bukmachera. Im więcej będzie on wynosił, tym pokaźniejszy bonus zostanie przyznany. A do zgarnięcia jest nawet 1000 zł.

  • Wpłata 50 zł = 50 zł bonus
  • Wpłata 500 zł = 500 zł bonus
  • Wpłata 1000 zł = 1000 zł bonus

Dodatkowo Totolotek dla tych, którzy po raz pierwszy korzystają z aplikacji mobilnej, może liczyć na bonus za wpłatę do kwoty 49 PLN. Jest to prezent przyznawany w formie bonusu 100% i może być wykorzystany tylko na zakłady bukmacherskie w aplikacji mobilnej. To, oczywiście, tylko jeden przykład, ale promocji na urządzenia przenośne w Totolotku jest naprawdę wiele. Szczególnie sporo można spodziewać się przy każdej dużej imprezie sportowej bądź po prostu weekendzie z piłkarskimi emocjami.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułAplikacja na smartfony od STS – czy warto z niej korzystać?
Następny artykułJak grać w pokera? – poradnik
Jaki bukmacher internetowy jest w Polsce legalny? Jest takich wielu, najpopularniejsi to STS, Betclic, Fortuna, Lvbet. Bukmacher internetowy może graczom oferować darmowe bonusy i promocje bukmacherskie takie jak freebety, zakłady bez ryzyka czy nawet bonusy bez depozytów.